Walka o stolek 2010 ROZPOCZĘTA

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 11

Terra GOŚĆ 12-11-10 14:09

Powiedz gdzie i kiedy to na pewno pogadamy

Odpowiedz Cytuj
Mad max GOŚĆ 12-11-10 14:18

Mówicie ze pilimon zły i wogóle , a ten co teraz rządzi to najwięcej narobił chyba w portki.Mam pytanko do pana (niedługo) eksburmistrza,dlaczego swoją kampanię wyborczą robi za nasze pieniądze (ulotki dostarczane do domów przez pocztę) i ile pan zarabia ,ale tak szczerze bez czarów (bo wiem ile i dlaczego "tak mało") , ale chcę żeby wszyscy wiedzieli OK.

Odpowiedz Cytuj
Werdi GOŚĆ 12-11-10 17:14

Autor: n/a 12-11-2010 13:18:16Mówicie ze pilimon zły i wogóle , a ten co teraz rządzi to najwięcej narobił chyba w portki.Mam pytanko do pana (niedługo) eksburmistrza,dlaczego swoją kampanię wyborczą robi za nasze pieniądze (ulotki dostarczane do domów przez pocztę) i ile pan zarabia ,ale tak szczerze bez czarów (bo wiem ile i dlaczego "tak mało") , ale chcę żeby wszyscy wiedzieli OK.


ŻENADA: styl, wysublimowane "dowcipy", wiadomości i logika typowe dla wielbiciela Filemona!
Zamierzający głosować na tego Filemona, zastanówcie się, czy naprawdę jest Wam po drodze z takimi ciemniakami?

Odpowiedz Cytuj
Jaaa GOŚĆ 12-11-10 19:41

Festyn to festyn, a jak P. Pilimon podaje sobie ręce z każdym żulem na ulicy, daje piątaka na wino i wozi ziemniaki worami to jest fer??? żeby od biednych ludzi, którym nawciska ciemnoty, że będą mieli z nim tak dobrze uzyskać głos. a jeżeli chodzi o pieniądze na komitet wyborczy, to może pofatyguje się pan do obecnego burmistrza i zapyta jacy dość ważni ludzie z ośna złożyli się na kampanie wyborczą dla Pana Stanisława, pewnie nie omieszka im publicznie podziękować gdy będziemy świętować jego zwycięstwo.

Odpowiedz Cytuj
Fredi GOŚĆ 12-11-10 19:59

Tak ja słyszałem ze fiemon daje dyche za zerwany plakat stasia i to jest ku...fer!!!zastanówcie się po co ktoś kto niedługo idzie na emeryturę pcha się znowu na stołek burmistrza PYTAM SIĘ PO CO JESZCZE RAZ ZEBY DOTARŁO DO TEJ CIEMNOTY TYLKO PO TO ZEBY NAPEŁNIĆ SKARPETE!!!MOŻE STASIU NIE JEST TEŻ AZ TAKIM IDEALNYM ALE NAPEWNO BEZ PORÓWNYWALNIE LEPSZYM OD FILEMONA!!!

Odpowiedz Cytuj
Jaro GOŚĆ 13-11-10 14:56

Fredi to głupek więcej zdecydowamy głupek. W czym Stasiu jest lepszy przeciez to szkoła Filemona wypisz wymaluj i wolę nauczciela jak ucznia

Odpowiedz Cytuj
Lechu GOŚĆ 13-11-10 22:16

Ludzie,.ludzie co wy wypisujecie chyba jedna i ta sama osoba pisze,zapomnijcie juz o filemonie ,stasiu ma kolosalną przewage!!!!

Odpowiedz Cytuj
Ewa GOŚĆ 14-11-10 22:29

Nieprawda cztery lata temu miał kolosalną przewagę bo wystawił go Filemon

Odpowiedz Cytuj
SIENNO-PILIMON OK GOŚĆ 15-11-10 15:55

UWAGA UWAGA WIADOMOŚĆ DLA WYBORCÓW wiecie że dzięki (nie którym) naszym radnym nasz obecny władca pan burmistrz OŚNA LUBUSKIEGO zarabia tyle samo co PREZYDENT RP!!!. ILE PREZYDENT MA NA ŁBIE A ILE STASIU.Kochani wyborcy porównajcie zarobki poprzednika i obecnika i ocencie kto oszczędza nie pomijając pracowników UM

Odpowiedz Cytuj
Ki GOŚĆ 15-11-10 15:58

CHŁOPIE SKĄDŻEŚ TY CHYBA Z KACajewa

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem