Walka o stolek 2010 ROZPOCZĘTA

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 11

Tajniak GOŚĆ 31-10-10 23:14

Wieczór 31.10. 2010. niedziela przed dniem wszystkich świętych kampania wyborcz rozpoczęta, kto zaatakuje więcej miejsc i obkleji plakatami kandydatów na burmistrza więcej słupów informacyjnych?kto zgadnie kto jest najbardziej zaangażowany w promocje nowego "starego" burmistrza?? sam kandydat E. Pilimon i jego marnotrawny przyjeciel (dawny wróg) J. Jabłoński. sami czatując i krążąc po Ośnie pilnują słupów wyborczych,(ponieważ centrum jest zajęte przzez obecnego burmistrza), nikt nie ma prawa nawet naklejić plakatów przeciwnika bo natychmiast jest zrywany lub wzywana jest policja.wydaje mi się, że słupy informacyjne nie są prywatnymi słupami Pana J.J i Pana Pilimona.bronią tych miejs bo to jedyne miejsca gdzie mogą nakleić swoje plakaty, okazując tym swoją słabość i desperacje. wkońcu juto święto całe ośno maszerując na cmentarz będzie oglądać twarz pana pilimona. tylko jakimi sposobami pilnuje tego aby przeciwnik nie miał szans nakleić swoich plakatów?? ścigają po mieście chłopaków, zajeżdzając im droge(o mało nie doszło do kolizji). tylko sami na siebie ukręcili bicz. wezwana policja staneła po stronie poszkodowanych. mają świadków na to jak ludzie pilimona zrywają plakaty, a sam pan pilimon zajezdza droge. Pomyślcie ludzie jak silna jest chęć władzy, pomimo ciepłej posadki w starostwie, pomimo tego, że niedługo emeryturka i tyle lat rządzenia wstecz i nic nie robienia, chęć władzy jest silniejsza.Czy potrzebujemy burmistrza chorego na władze i chęć rządzenia i mieszania ludzi z błotem? Czy burmistrza starającego się o to aby było lepiej????

Odpowiedz Cytuj
świadek GOŚĆ 01-11-10 19:31

Jestem świadkiem i poszkodowanym tego zajścia

Odpowiedz Cytuj
świadek GOŚĆ 01-11-10 19:31

Jestem świadkiem i poszkodowanym tego zajścia

Odpowiedz Cytuj
świadek GOŚĆ 01-11-10 19:31

Jestem świadkiem i poszkodowanym tego zajścia

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec GOŚĆ 01-11-10 23:22

Moim zdaniem każdy kandydat powinien mieć prawo zawiesić swoje plakaty a w Ośnie dochodzi do walki o każde miejsce na słupach a jak narazie to pan Pilimon nie umożliwia obecnemu burmistrzowi i kandydatowi bo jego zdaniem każdy centymetr słupa należy do niego i właśnie tam musi być Edmunt. Jestem jeszcze w miarę młodym człowiekiem ale od kąt pamiętam to nasze miasteczko dopiero ożyło od 3-4 lat, to co każdy widzi to są modernizowane drogi i chodniki itp i widać to żywym okiem, kiedyś można było przeczytać w gazecie że Ośno to najbardziej zadłużona gmina w Polsce a teraz co mi wiadomo to zostało około 20% starego długu. Przypomnijmy sobie co było 4 lata temu na kampanii jak to na bilbordzie sam pan E.Pilimon ściskał rękę panu S.Kozłowskiemu i podpisał się słowami ,,Najlepszy kandydat na burmistrza''.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec GOŚĆ 02-11-10 8:05

Powinni to skopiować i wysłać pocztą każdemu mieszkańcowi ,niech każdy wie jaki jest pan edziu i do czego jest zdolny!!!11

Odpowiedz Cytuj
Ja GOŚĆ 02-11-10 13:29

Ludzie !Nie walcie takich błędów ortograficznych , bo nie idzie tego czytać ( "Edmunt" , "od kąt" - to już całkowity dramat przecież)

Odpowiedz Cytuj
XXX GOŚĆ 02-11-10 19:09

No trochę błędów jest ;-) , ale fakt faktem to trochę racji ma.

Odpowiedz Cytuj
Megi GOŚĆ 06-11-10 14:54

Jesli to prawda to ja i moja cała rodzina oddajemy głos na P. Stanisława!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem