Walka o stołek ZAKOŃCZONA!!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Lis GOŚĆ 22-11-10 8:31

Całkowita utrata nadziei na powrót do władzy ośniańskiego kaczora Filemona spowoduje gwałtowne zapotrzebowanie na farbę.

Odpowiedz Cytuj
Były wyborca GOŚĆ 22-11-10 11:03

UWAGA, UWAGA !!! !!! !!! ...Od dzisiaj po naszym mieście chodzi a raczej przemyka, chowa się w zaułkach,czatuje itd. 50% farbowyborczych kotów i lisów.

Odpowiedz Cytuj
Bez.S.T.ronny!! GOŚĆ 22-11-10 11:31

I jeden i drugi Ch....m podszyty!!!Jedziecie tutaj sobie ładnie-powiem!!A i jeden i drugi ma Was głęboko w czarnej(czy to farbowanej czy nie!!)za przeproszeniem d...pie!!Czego się ślinicie tak!!??do nich!!?? Ja Wam powiem!!!90% piszących tutaj poprostu oczekuje "zysków""profitów" załatwienia działek itp..czy jak to nazwiecie!!Od nowo wybranego burmaistra!!A cała walka o to ze!!Z jednym załatwia (dobrze zyje)50% ludnosci-biznesmenów Ośniańskich!!A z drugim reszta!!! Pytanie !!!!! Która grupa zgarnie profity!!!!????Bo nas zwykłych szaraków Oni i tak mają gdzieś!!!

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec GOŚĆ 22-11-10 15:41

BEZSTRONNY!!! A tylko zyski umie wyliczac,też możesz działkę sobie kupic(na to są przetargi) - jakiś niedoinformowany i niedouczony człowiek! Startuj w wyborach nikt Ci nie broni zawojowac Ośna może Tobie się uda dogodzic wszystkim!Pewnie jesteś nierobem co myśli: "czy się stoi czy się leży to wypłata się należy..."Idz po zapomogę,bo nawet do łopaty masz za niską inteligencje....

Odpowiedz Cytuj
AUDI A6 22-11-10 22:01

Przyczepiles się do Dzialek!!!Fakt niedoinformowany "pan"przetargi są!!ale.....ale co do reszty!!?!?Mam i ja wątpliwości:Bo komu teraz uda się szybciej coś załatwić w urzędzie,kto nie będzie mógł zastać burmistrza a kto nie itp??Komu Staszek odpowie "DZień dobry"?-FARBOWANEMU CZY NIEFARBOWANEMU?????tzn..komuś kto popierał Edka czy Staszka?!?Wygrał Staszek-więc NIEFARBOWANY MA WIĘKSZE SZANSE!!Takie jest i moje zdanie... ...( myślę ze jesteś "bardziej"inteligentny od BEZSTRONNEGO i nadajesz się do łopaty!!) i masz świadomosc że tak własnie będzie i jest!!

Odpowiedz Cytuj
PAW GOŚĆ 22-11-10 23:11

Czepiles sie czlowieka , ktory ma racje. Masz takze predyspozycje jasnowidza bo wiesz co on mysli/czy sie... itd/. A Twoim zdaniem czlowiek inteligentny to ten "wykrztalciuch" po kilku fakultetach? Bo ja uwazam ze czlowiek inteligentny to taki, ktory potrafi zachowac sie w kazdej sytuacji, potrafi ocenic fakty i wybrac te , ktore nie krzywdza innych. Od ponad 20-tu lat w Osnie Lubuskim rzadzi "prawo dzungli ". Jest Krol Lew/czytaj Pilimon, Kozlowski/- i slepi poddani. Czy slepi?- moze nie bo to oni wlasnie kroczac za Krolem i nieustannie klaszczac cos tam zawsze dla siebie wyklaszcza. Oni nie sa slepi oni wypatruja cos dla siebie. Oboje Krolowie -jak tylko zblizaja sie wybory nagle staja sie dziwnie mili i uprzejmi. Usmiechaja sie , porozmawiaja nawet jednemu z nich przypomnialo sie jak sie mowi "Dzien Dobry"- cud! . Drugi zapomnial nawet "synom marnotrawnym" ich kampanie przeciwko niemu-drugi cud ! No coz ludzie sie zmieniaja , niektorzy na lepsze ale dlaczego robia z siebie "kameleonow" ano dlatego ze cos zawsze "skapnie" jak Krol wygra. Obaj krolowie podzielili miasteczko na zwolennikow i przeciwnikow. Kilka lat temu powstalo w Osnie Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Gospodarczych- ich zalozyciele byli przeciwni temu co robi dla miasta Krol Pilimon,  nawet swojego Krola promowali na tron- dzisiaj sa zwolennikami Krola Pilimona. "Dziwny jest ten świat"- niesie sie na usta.   Powiem Ci co mysle- tak dlugo jak dlugo beda rzadzic W Osnie  klany ukladow i ukladzikow tak dlugo ten wlasnie "szary czlowiek" nie osiagnie w Osnie nic. i nie oceniaj jego inteligencji na poziomie łopaty- bo to malo inteligentne.

Odpowiedz Cytuj
BEZSTRONNY!! GOŚĆ 22-11-10 23:53

Audi i paw!!! Myślimy o tym samym!!!

Odpowiedz Cytuj
:) GOŚĆ 23-11-10 11:07

Tak, tak Panowie myślicie o tym samym J.J.- farbowany hrabia. Największy sprzedawczyk w Ośnie-po trupach do działek!!! Założyciel FIG.Przeciwnik Filemona sprzed 8lat, teraz jego największy przyjaciel ...---S*P*R*Z*E*D*A*W*C*Z*K*!!!---

Odpowiedz Cytuj
:) GOŚĆ 23-11-10 11:12

... ...przepraszam farbowanego hrabiego... ...---S*P*R*Z*E*D*A*W*C*Z*Y*K*---

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem