W Ośnie będzie Netto

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Magda 15-08-12 21:46

Trwają negocjacje o to aby w Ośnie powstał sklep Netto.Nareszcie szczęście zawiało i do nas

Odpowiedz Cytuj
Klientka1 15-08-12 23:21

Jasne,że byłoby świetnie. Chociaż lepszy chyba byłby "Lidl", ale czy Twoje informacje masz z mniej, czy bardziej pewnego źródła?

Odpowiedz Cytuj
Magda 16-08-12 10:59

Mój kumpel pracuje w Netto w Sulęcinie i mówił o tym że kierownik regionalny o tym u nich wspominał.Więc jest to jak najbardziej prawdziwa informacja

Odpowiedz Cytuj
Anna 19-08-12 21:10

Byłoby miło, biedronka, teraz netto, mam nadzieję, że to prawda

Odpowiedz Cytuj
Wojciech 21-08-12 11:21

Też słyszałem właśnie o tym że ma być u nas Netto.Wspaniale.Ośno w końcu się rozwija

Odpowiedz Cytuj
Karol 30-08-12 22:51

Do tej pory to musieliśmy się prosić aby pojawił się jakiś sklep wielkopowierzchniowy a teraz to zatrzęsienie sklepów będzie.I bardzo dobrze.W końcu nie trzeba będzie do innych miast na zakupy zasuwać!!!

Odpowiedz Cytuj
Alla 02-10-12 2:44

Moim zdaniem to nie wypali. Ośno to za mała miejscowość na dwa duże markety. Ludzie się tak cieszyli, że Biedronkę otworzą, a co tam zajde to tylko jedna kasa otwarta, bo mało ludzi. Jak otworzą Netto to jeden ztych marketów długo nie posłuży. A najlepsze że u Boczka to i tak zawsze pełno ludzi. Może być 10 marketów to ten sklpe i tak nie upadnie.

Odpowiedz Cytuj
Gajek 02-10-12 10:55

Może i sklep w państwa B. funkcjonuje ok, za to państwo S. nad rzeczką mają problemy. Ilekroć tam jestem i mówię do dziecka:"Ok, idziemy do Biedronki", to pani S mówi:"Trzeba tu kupować, a nie w Biedronce". Moja rezolutna córka raz odpowiedziała: "Ale mamusia mówiła, że proszek tam jest tańszy" - rzeczywiście tak było . Dzisiaj nie można "dać zarobić" ośniańskim sklepom, trzeba żyć tak, aby nie liczyć pieniędzy do kolejnej wypłaty, zatem ludzie szukają towarów po niższej cenie i już

Odpowiedz Cytuj
Klientka xx 03-10-12 21:48

Nie uważam, żeby Ośno było za małe na to,by postawić tu jeszcze jeden sklep dyskontowy. Wystraczy spojrzeć na okoliczne miasteczka: są tam dwa (lub więcej) takie sklepy i jakoś żyją. Poza tym "konkurencja" jest wskazana. Co do Twojego stwierdzenia, że z uwagi na małą ilośc klientów w "Biedronce" jest czynna tylko jedna kasa, to też nie zgodzę się z Tobą. Najwyraźniej robiłeś tam zakupy albo we wczesnych godzinach porannych, albo tuż przed zamknięciem sklepu. Spróbuj się tam wybrać na przykład w sobotę, albo w dni powszednie w godzinach popołudniowych (kiedy ludzie skończyli pracę). Co do sklepu "Boczka" (jak to nazwałeś). Skoro czas nie odgrywa dla Ciebie zbyt istotnej roli i tak bardzo lubisz go tracić na stanie w kolejce (bo nie mów mi, że zrobienie zakupów zajmuje tyle samo czasu co w "Biedronce") to Twoja sprawa. Poza tym panie w "Biedronce" są zawsze uprzejme, a to ważny szczegół. Nic więcej nie powiem.

Odpowiedz Cytuj
Alla 04-10-12 14:32

Klientko XX tak jak napisałaś- robie zakupy w takich godzinach '' nie szczytowych'' tak może i dlatego nie spotkałam się z pełną ludzi ''Bierdonką''. Ale też dlatego nie muszę stać w kolejce w '' Pratesie'', czy innym, bo poprostu nie ma w tym czasie kolejek po same drzwi. Ogólnie lubię robić zakupy w maketach, bo lubię chodzić i oglądać towar. W każdej chwili można sobie go wymienić na inny nie narazając się na innych klientów, że przetrzymuje się kolejke jak to bywa w sklepach nie samoobsługowych. Ale to właśnie sprawia ( przyjamniej w moim przypadku) że w dyskontach zakupy robię o wiele dłużej. Tak więc podziwiam Cię, że Ci to zajmuje mniej czasu. Ale co lient to inny zwyczaj.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem