Sklep ABC

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Tyłojent GOŚĆ 08-08-11 14:41

We łbach wam się przewraca! Wiecie, co to SKLEP?Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś!

Odpowiedz Cytuj
Karol GOŚĆ 08-08-11 19:19

Co tak uwzeliście się na ABC spójrzcie na obsługę w innych sklepach, w banku ,na poczcie ,w UMiG,też pozostawia wiele do życzenia.

Odpowiedz Cytuj
Ktosssss GOŚĆ 09-08-11 23:31

Zgadzam się z powyższym. Obsługa w ABC pozostawia wiele do życzenia!!

Odpowiedz Cytuj
Gutek GOŚĆ 11-08-11 13:55

Ciekawe czy jak stoi sie w kolejce w jakims dyskoncie i jest tyle kas a wiekszosc z nich jest zamknieta to czy ktokolwiek tez zwraca na to uwage?I jakos nikomu to nie przeszkadza tak?A to ze te kobiety wykladaja towar na polki to chyba dobrze, co?Przynajmniej nie siedza tylko pracują tam co widac.W ABC przynajmniej Panie ktore obsluguja doradzą a nie wcisna ci byle co.A nie jak w biedronce tylko regulke kasjerki mowia...

Odpowiedz Cytuj
Klient dyskontów GOŚĆ 11-08-11 15:04

Do Gutka:   po tym,co piszesz widać, że nie znasz specyfiki pracy "Biedronki" (bo przypuszczam, że o tę sieć raczej Ci chodziło). Otóż chciałbym Cie uświadomić, że: 1. Czas wyczekiwania w kolejce w "Biedronce" wbrew temu co piszesz nie jest  długi.  Gdy przed którąś z kas tworzy się zbyt długa kolejka klientów, kasjerka, dzwonkiem "wzywa" którąś z koleżanek do otwarcia kolejnej kasy. W ten sposób kolejka jest rozładowywana. Zajdż po prostu do "Biedronki" i zwróć na to uwagę, a nie pisz głupot; 2.Co do mówienia "regułki" przez kasjerki w "Biedronce", to także czepiasz się bezzasadnie. Powiem Ci, że mówienie owej regułki jest wyrazem kultury okazywanej przez daną sieć klientom. Własnie wypowiedzenie przez kasjerki tej regułki powoduje, że klient chętnie za każdym razem wraca do "Biedronki", nawet w ciągu tego samego dnia, bo wie, ze dla "Biedonki" każdy klient jest "na wage złota".  Kasjerki zawsze są tam miłe dla klientów, czego nie można powiedzieć o paniach z prywatnych sklepików. Tam zaproszenia do ponownego odwiedzenia sklepu nie usłyszysz. Zobaczysz za to ich zagniewane czy posępne twarze, dając do zrozumienia, że zawracasz im głowę , i jak to wcześniej ktos tu napisał "są obrażone dlatego, że ten sam klient ośmielił sie po raz kolejny do nich wrócić, bo czegos zapomniał.  Jest to całkowicie wbrew logice.Duża ilość klientów w istniejącej zaledwie od tygodnia ośniańskiej "Biedronce" najlepiej dowodzi, że ludzie, oprócz niskich cen oczekuja także kultury obsługi. Czasy sie zmieniły i prawda jest taka, że to sklep jest dla klienta, a nie odwrotnie.

Odpowiedz Cytuj
Ppp GOŚĆ 13-08-11 10:57

Bo z najlepszego sklepu stał się najgorszy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem