ORLEN- obsługa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Agata 16-03-12 21:41

Czy tylko ja na to zwróciłam uwagę? Czy inni klienci także? Wchodzę na stację: jeden kasjer, kolejka ogromna, faktury, hot-dogi, a drugi kasjer w tym czasie stoi na dworze i pali papierosa... czy tak się powinno pracować? Kolejna sytuacja: przyjeżdżam tankować gaz, obsługa nie rwie się do zatankowania ( mimo, że samemu nie wolno tego robić- ponoć). Jeden kasjer obsługuje, drugi zabawia rozmową koleżankę i pali papierosa na zewnątrz. Podejdzie jak spali...pewnie a mi się nie spieszy i mogę czekać... przecież to chyba jest jego praca, jego obowiązki...czy nie?

Odpowiedz Cytuj
Szofer 16-03-12 23:16

Jedyne lekarstwo to konkurencja, gdzieś przy obwodnicy.

Odpowiedz Cytuj
BB 18-03-12 18:50

Ja zawsze spotykam się z miłą obsługą,benzynę tankuje sobie sama,poza tym,może mam szczęście, ale zawsze jak jest kolejka przy kasie,to od razu podchodzi drugi kasjer do swojej kasy.

Odpowiedz Cytuj
Była klientka 24-03-12 22:58

Agata, całkowicie zgadzam się z Tobą. Sposób obsługi jest dokładnie taki, jak napisałaś. Kilkakrotnie w przeszłości spotkałam się z identyczną sytuacją (tzn. tworzenie "sztucznego tłoku" przy kasie tylko dlatego, że, tak jak pisałaś, kasę obsługuje tylko jedna osoba, bo druga osoba albo zajęta jest robieniem hot dogów, albo gdzieś znika w tym czasie). Szlag człowieka na tej stacji może trafić. Zadzwonienie ze skargą pod widniejący na stronie internetowej "ORLEN"-u numer w sumie nic nie zmieniło. Dlatego od dłuższego czasu już nie tankuję na tej stacji (po kilku "tankowaniach" zrazili mnie definitywnie), a korzystam z innych, np. "STATOIL" czy SHELL. Tam przynajmniej jest godna polecenia, s p r a w n a i kulturalna obsługa, potrafiąca poradzić sobie ze wzmożonym ruchem klienteli. Tobie i innym tez doradzam zmianę punktu tankowania, szkoda nerwów.

Odpowiedz Cytuj
Artur 14-05-12 22:14

BB widocznie masz szczęście. Naprawdę często zdarza się, że jest kolejka a drugi z kasjerów udaje, że jest zajety czymś ważniejszym niz obsługa np. rozkładaniem towaru. Jak takie będzie traktowanie klientów to raczej nie będą mieli dla kogo rozkładac tego towaru. Na szczęście zmieniła się ostatnio załoga i jest znacznie przyjaźniej. Brak pracującego na stacji małżeństwa (pani K. i pan K.) na pewno jest z korzyścią dla stacji.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem