Jezioro Czyste ( Kolejowe)

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Agata GOŚĆ 05-06-11 10:04

Witam, kilka lat temu miałam przyjemność odwiedzić Wasze piękne miasto i spędziłam pare dni na polu namiotowym nad tym jeziorem. Miejsce przepiękne, jezioro obłędnie przezroczyste. Nestety minusem był brak toalet i trzeba było uważać na "bomby" w bliskim sąsiedztwie pola Ale i tak chciałabym tam pojechać jeszcze raz. Bardzo proszę o informacje czy to pole nadal istnieje. A może coś się tam zmieniło?
Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Stock GOŚĆ 20-07-11 17:27

Pewnie zmieniło się... NA GORZEJ! W ostatni piątek byliśmy tam i raczej zawiedli się. Ludzi rzeczywiście mało (kilka namiotów), "zbici" w małe obozowisko ale brzeg jeziora brudny (śmieci nikt nie zbiera); dostęp do wody b. kiepski (brzegi podmokłe), a ta ostatnia nawet czysta ale i tak nie rekompensuje rozczarowania. Gdyby miejsce to porównać do pobliskiego jeziora Jasnego w Torzymiu, to byłoby to porównanie nocy do dnia ...
Lasy wokół jeziora Kolejowego rzadkie i brzydkie, a linia kolejowa przebiega ok. 250 m od pola biwakowego. Z czysto wędkarskiego punktu widzenia jezioro to może nawet jest ciekawe ale z punktu rekreacyjno-wypoczynkowego (nawet dla tych poszukujących tylko ciszy) raczej nieciekawe!

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem