Drodzy radni!!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gość GOŚĆ 26-12-10 21:09

Pytamy dlaczego w tym roku nie są odśnieżane chodniki? Samochody i piesi na jezdni to chyba zbyt niebezpiecznie. Jeśli ktoś nie zdąży zejść z jezdni i będzie miał poślizg to o wypadek nietrudno. Kto odpowie za te niedbalstwa osób które wygrały przetarg w odśnieżaniu naszego miasta? My podatnicy chcemy mieć bezpieczne chodniki i ulice. Czy pani sekretarz tym może się zainteresować?????

Odpowiedz Cytuj
NIEZADOWOLONY MIESZKANIEC GOŚ 27-12-10 20:39

W związku z obecną zimą mam pytanie: kiedy zostanie w końcu nasze ośno odśnbiezone? Kiedy zostanie zalegający śnieg na ulicach wywieziony poza granice miasta? Z tego co sie orientuje to kazdy właściciel nieruchomości odpowiada za odsnieżenie chodnika przy posesji, a za ten zalegający śnieg na ulicach kto odpowiada???? Wszyscy dokładnie wiemy, ze to dopiero jest poczatek zimy i tego śiegu będzie coraz więcej a tu jedna firma nie da rady odśnieżyć tego wszystkiego. Może czas najwyzszy pomysleć o zatrudnieniu jeszcze kogos do odsniezania? Byly obiecanki przed wyborami wiec teraz nalezy zakonczyc swietowanie wygranej i "zakasac "rekawy i wziasc sie ostro do roboty. Przeciez nasze podatki są przeznaczone na taki cel a nie na jakies dodatkowe wynagrodzenia , premie świąteczne dla najwyżej postawionej załogi gminy ośno lubuskie. Mamy nadzieje ze w najblizszym czasie problem nurtujacy wszystkich mieszkanców zostanie rozwiazany i ten snieg przestanie zalegac na ulicach.

Odpowiedz Cytuj
Zadowolony GOŚĆ 28-12-10 9:52

Drogi niezadowolony, weź łopatę i odśnieżaj! Czy myślisz, że kasa miejska nie ma dna? Też jestem krytyczny wobec naszych władz, ale w tym przypadku widzę, że robią co mogą zrobić. W innych miastach jest dużo gorzej.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem