Ścieżka wokół jeziora - burmistrz poprawia przyrodę

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Morgan 23-01-12 20:26

W ubiegłym tygodniu, w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wodny Świat" w Sulęcinie został złożony kolejny wniosek o dofinansowanie projektu. Gmina ubiega się o dofinansowanie II etapu budowy ścieżki pieszo-rowerowej wokół jeziora Reczynek wraz z niezbędną infrastrukturą, w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”... Niewątpliwie jezioro Reczynek stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym i dostępnym miejscem. Mam jednak wątpliwości, czy chodzenie po betonie (asfalcie) wokół jeziora zwiększy jego atrakcyjność? A ile drzew przy okazji zostanie wycięte? Coś mi się wydaje, że ten typowo buracki pomysł jest tragicznie nie trafiony - jest tyle innych potrzeb w Ośnie (ulice, chodniki, oświetlenie....) Apeluję do władz Ośna: zanim zabierzecie się za poprawianie przyrody w Ośnie powyciągajcie chłopki - roztropki słomę z butów, ok?

Odpowiedz Cytuj
Asssss. 26-02-12 23:25

Witam To nie będzie asfalt tylko nawierzchnia ekologiczna i jak najbardziej nadająca się do takich celów, a nazywa się hansegrand link do strony gdzie jest opis [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Ośnianin 25-06-13 13:05

A dla kogo burmistrz buduje ścieżkę? Chyba to logiczne, spójrz na otoczenie jeziora.....A może dla siebie ,bo mieszka na ul. Grunwaldzkiej a do zejścia po schodach ma około 100m. Po następnych wyborach będzie miał dużo czasu na spacerki wokół jeziora w towarzystwie pensjonariuszy z Afrodyty i miejscowych żuli.....Tak kończą włodarze miast, którzy nie słuchają społeczeństwa....

Odpowiedz Cytuj
Pawel 13-07-13 3:31

Robi cos Kozlowski-zle,nie robi to zaraz ujadanie ze reczynek zapuszczony i ze nic sie w Osnie nie dzieje.Wcale nie trzeba mieszkac na Grunwaldzkiej czy byc gosciem Afrodyty,zeby cieszyc sie sciezka wokol jeziora.Wielu mieszkancow Osna spaceruje z dziecmi nowa sciezka nie wpadajac przy tym po kostki w bloto.No ale zawsze zamiast widziec dobre strony,lepiej wyzwac od buractwa i wytykac innym slome w butach.Wiecej optymizmu zycze i mniej plucia we wlasne gniazdo.A o wybory w kontekscie p.Kozlowskiego sie nie martwie,ludzie w Osnie moze maja slome w butach ale jak zwykle wybiora mniejsze zlo.

Odpowiedz Cytuj
BELLA 31-07-13 8:45

GRATULACJE!!! Burmistrzu otworzyłeś piękną ścieżkę wędrówkowo - rowerowo spacerową , będzie można teraz sobie podziwiać piękną przyrodę. A MY obiecujemy częściej pokazywać się w Ośnie i niekoniecznie na Grundwaldzkiej i w AFRODYCIE ,ale właśnie nad pięknym Jeziorkiem. Czekamy na dalszą część ścieżki. POWODZENIA Nasz Burmistrzu.

Odpowiedz Cytuj
Gosc. 15-09-18 22:38

Ta sciezka dokola jeziora jest wspaniala. Czy do biegsnia, do rowerow, czy do nordicwalking.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://osnolubuskie.istrefa.com

istrefa gmina Ośno Lubuskie | istrefa powiat słubicki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Ośno Lubuskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 69-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem